آبنمای موزیکال بازار ایران مال

یکی از زیبایی فضای سبز و محیط بیرونی ایجاد آبنما است آبنما با ایجاد صدای آب، علاوه بر زیبایی ایجاد آرامش در پاکیزه سازی هوا بسیار موثر است پس بهتر است در مراکز پرجمعیت و پر رفت و آمد که دارای آلودگی بیشتری هستند استفاده کرد . یکی از کارهای که برای ایجاد ابنما بایدانجام دهیم ظاهر آبنما است که اهمیت زیادی دارد اما نکته ای که باید به آن توجه کرد بحث عایق کاری و آبندی آبنما می باشد . که این باعث می شود تا از ظاهر آبنما کمی بکاهد .

آبنمای موزیکال ایران مال

شرکت ایمن پوشش پاسارگاد مجری عایق کاری آبنمای موزیکال ایران مال که واقع در تهران انتهای اتوبان همت غرب جنب دریاچه خلیج فارس می باشد ایران مال یکی از بزرگترین بازارها است که دومین مال در خاورمیانه می باشد و متراژ آن حدود 60 هزار متر مربع است زمان شروع این پروژه از تاریخ 1396/10/01 شروع شده و در تاریخ 1398/03/24 پایان یافته است .در این پروژه از عایق پلی یوریا استفاده شده است که از کشورهای اسپانیا و ایتالیا می باشد یورتاف اسپانیا )euro taff و اپا فلکس ایتالیا ) apa flex ) .

در این پروژه سه دستگاه به طورهمزمان شروع به فعالیت داشته که یک دستگاه برای گرم کردن و دو دستگاه دیگر برای پاشش بوده است .

خاصیت عایق پلی یوریا استفاده شده در آبنمای موزیکال، آبندی کردن آن می باشد و به دلیل اینکه در قسمت پایین آبنمای موزیکال پارکینک وجود داشته است شرکت ایمن پوشش پاسارگاد باید از موادی استفاده می کرده که علاوه بر آبندی کردن آن باید از الانگیشن بالایی برخوردار باشد به همین دلیل پلی یوریا با قابلیت الانگیشن 400% و مقاوم در برابر شوک حرارتی مناسب ترین عایق بوده است (یعنی دمای 40- درجه و 170+ درجه ) و همچنین عایق پلی یوریا استفاده شده در این پروژه عظیم بیش از 30 سال عمر مفید دارد .

و با توجه به عظیم بودن پروژه و تست کارشناسان شرکت های خارجی (فرانسیسکوو مارسلو از شرکت euro taff اسپانیا و جان لویجی از شرکت apa flex ایتالیا ) از شرکت های که توانایی اجرای داشته اند ، شرکت ایمن پوشش پاسارگاد اولین شرکت در ایران بوده است که با تلاش پرسنل خود ، اجرای این پروژه را بر عهده بگیرد .

پروژه عظیم ایران مال