عایق کاری استخر
عایق استخر با فوم پاششی پلی یورتان

آب بندی و عایق کاری استخر

شرکت ایمن پوشش پاسارگاد با بیش از 10 سال سابقه کاری و همت واراده خود توانسته است با استفاده از فوم پاششی پلی یورتان و فوم پلی یوریا در زمینه های مختلفی عایق کاری از جمله عایق کاری ساختمان با استفاده از فوم پلی یورتان ، عایق صوتی ساختمان ها وعایق صوتی دیوارها ی آپارتمان ها ، عایق رطوبتی و آب بندی استخر ها و عایق های حرارتی و.....با قیمت بسار مناسب و بهترین کیفیت فعالیت کند .

عایق پلی یوریا

عایق پلی یوریا یک نوع الاستومر است که از ترکیب دی یا ایزوسیانات وهیدروژن فعال پلی آمین به وجود میاید البته بدون استفاده از حلال ها و کاتالیست ها . پلی یوریا از جمله پیشرفته ترین پلیمرها می باشند و به عنوان بهترین پوشش در سطح جهان می باشد عایق پلی یوریا در استخرها از ضریب مقاومت مکانیکی ،فیزیکی و شیمیایی بالا برخوردار است .اب بندی استخر ها توسط عایق رطوبتی پلی یوریا باید در مرحله ساخت استخر قابل اجرا نمی باشد و باید پس از ساخت استخر بر روی بتن و یا سیمان قابل استفاده است پس بهتر است در هنگام ساخت استخر ملاحظات مورد نیاز برای عایق کاری استخر در نظر داشته باشیم .

مزایا پلی یوریا

1- چسبندگی بسار بالا این نوع عایق روی سطوح مختلف
2- دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی
3- بدون درز و یکپارچه، فاقد ترک
4- امکان نظافت و ضد عفونی کردن کلیه سطوح آغشته به این نوع عایق ،تنها با استفاده از آب و بدون نیاز به مواد شیمیایی پاک کننده و شوینده
نفوذ پذیری کم

موارد کاربرد

- تجهیزات آب وفاضلاب
- کفپوشهای صنعتی در فرودگاه ها
- تجهییزات سردخانه استخر ها