فعالیت های شرکت ایمن پوشش پاسارگاد


شرکت ایمن پوشش پاسارگاد مجری عایق های نوین صنعتی و پاششی پلی یورتان در ایران ، فاعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. پلی یورتان پاششی عایق مناسبی جهت بهینه سازی مصرف سوخت در ساختمان ها و مجتمع های تجاری ،اداری و سوله های مرغداری می باشد . همچنین فوم پلی یورتان بهترین عایق حرارتی و برودتی در بین کشورهای اروپایی و امریکایی شناخته شده است . در راستای این هدف، شرکت تاکنون پروژه های زیادی در زمینه پلی یورتان پاششی و پلی یوریا در سراسر ایران انجام داده است .
رزومه این شرکت در سال های 92،93،94،95 حدود 300 هزار مترمربع عایق پلی یورتان پاششی جهت عایق بندی سالن های مرغداری در استان گیلان می باشد که یکی از بزرگترین افتخارات شرکت ایمن پوشش پاسارگاد می باشد همچنین مجری تخصصی فوم پاششی پلی یورتان در استان خراسان رضوی جهت بهینه سازی مصرف سوخت هتل ها و اقامتگاه های تفریحی می باشد.
این شرکت تا کنون سقف صدها ویلا را در استان مازندران با استفاده از سیستم فوم پاششی عایق بندی نموده است .
همچنین این شرکت مجری فوم پاششی مجتمع مرکز تجاری برج اپال واقع در سعادت آباد تهران حدود 3500 هزار مترمربع که هدف از این پروژه عایق حرارتی ،برودتی ودرزبندی ساختمان می باشد و برای اولین بار در ایران از مواد پایه سیمانی پاششی در این پروژه استفاده کردیم .
از دیگر کار های این شرکت اجرای پلی یورتان تزریقی و پاششی دماوند مشاء دهکده خوشبختی در اسفند 95 توسط شرکت پاسارگاد و اجرای فوم بر روی نمای ساختمان تهران بلوار پژوهش پروژه ارتش در اسفند سال 95 ، پروژه مسکونی اجرای پلی یورتان صوتی در 5 طبقه واقع در نیاوران خیابان قادری ، پاششش فوم پلی یورتان سالن مرغداری هما جوجه استان گیلان به متراژ10000 متر در بهمن 95 ، اجرای پلی یورتان کف سرد خانه مواد غذایی شرکت کولاک و برج ارتمیس فرمانیه که اجرای پلی یورتان روی کامپوزیت جهت عایق حرارتی و برودتی ، درزبندی وهوابندی نمای کامپوزیتی

www.ipp-co.com