مشاوره تلفنی فنی رایگان

 

 فوم پاششی یک فوم عایق ساختمان و سوله های صنعتی می باشد که می تواند در دیوارها، درزها و منافذ باز و زیر سقف سوله های صنعتی و مرغداری ها و دیگر نقاط توسط دستگاه های خاص استفاده شود. این فوم جهت ذخیره انرژی در نقاط سردسیریا گرمسیر ومعتدل جغرافیایی کشور با ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل چسبندگی بسیار خوبی که بین فوم و سطوح مختلف ایجاد می شود موجب کاهش مصرف سوخت و بهینه سازی انرژی در این اماکن می شود .

شرکت ایمن پوشش پاسارگاد مجری عایق های نوین صنعتی و پاششی پلی یورتان در ایران ، فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. شرکت تاکنون پروژه های زیادی در زمینه پلی یورتان پاششی و پلی یوریا در سراسر ایران انجام داده است . رزومه این شرکت در سال های 92،93،94،95 حدود 300 هزار مترمربع عایق پلی یورتان پاششی جهت عایق بندی سالن های مرغداری در استان گیلان می باشد که یکی از بزرگترین افتخارات شرکت ایمن پوشش پاسارگاد می باشد همچنین مجری تخصصی فوم پاششی پلی یورتان در استان خراسان رضوی جهت بهینه سازی مصرف سوخت هتل ها و اقامتگاه های تفریحی می باشد. این شرکت تا کنون سقف صدها ویلا را در استان مازندران با استفاده از سیستم فوم پاششی عایق بندی نموده است . همچنین این شرکت مجری فوم پاششی مجتمع مرکز تجاری برج اپال واقع در سعادت آباد تهران حدود  3500 هزار مترمربع که هدف از این پروژه عایق حرارتی ،برودتی ودرزبندی ساختمان می باشد و برای اولین بار در ایران از مواد پایه سیمانی پاششی جهت ضد حریق کردن فوم پاششی پلی یورتان استفاده کردیم .

 همچنین شرکت ایمن پوشش پاسارگاد مجری عایق کاری آبنمای موزیکال ایران مال که واقع در تهران انتهای اتوبان همت غرب جنب دریاچه خلیج فارس می باشد که یکی از پرافتخارترین فعالیت های شرکت می باشد  ایران مال یکی از بزرگترین بازارها است که دومین مال در خاورمیانه می باشد متراژ آن حدود 60 هزار متر مربع است زمان شروع این پروژه از تاریخ 1396/10/01 شروع شده و تا تاریخ 1398/03/24 پایان یافته است در این پروژه از عایق پلی یوریا استفاده شده است.

شرکت ایمن پوشش پاسارگاد اولین شرکت در ایران بوده است که با تلاش پرسنل خود ، اجرای این پروژه را بر عهده بگیرد .

                                 مشاوره فنی رایگان

 

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در زیر قرار داده شده با ما ارتباط برقرار کنید تا ابتدا همکاران ما با مشاوره فنی رایگان که که در اختیار شما قرار می دهند و سپس از مکان مورد نظر دیدن فرمایند و بعد از قرارداد نهایی و تهیه فرمولاسیون ویژه به اجرای پروژه بپردازند . و یا اینکه شما می توانید با گرفتن یک عکس با گوشی همراه خود از مکان مورد نظر و فرستادن عکس همراه با شماره تلفن در واتساپ و یا دایرکت ایسنتاگرام می توانید از آفر ها و خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید .